درباره ما

بسته های تجاری منحصر به فرد در قالب مشتریان تجاری، سازمان ها و همچنین آژانس های خلاق و تبلیغاتی

شرکت اندیشه خلاق پرهام با تکیه بر نوآوری در زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت، نرم افزار ها تحت وب و نرم افزار های موبایل قادر به ارائه بسته های تجاری منحصر به فرد در قالب مشتریان تجاری، سازمان ها و همچنین آژانس های خلاق و تبلیغاتی بوده و با در نظر گرفتن محدوده تجاری مشتریان راه حل های مرتبط و کارآمد را با توجه به متود های روز بازاریابی و فروش دنیا پیشنهاد می کند.

اندیشه خلاق پرهام تنها بر تولید و اجرای پروژه های شما مشتریان گرامی تاکید ندارد بلکه در اندیشه و مسیر خلق آثاری منحصر به فرد و با ارزش متشکل از تحقیق و هوشمندی بازار، توسعه محصول و انتخاب بازار هدف مناسب در راستای اهداف تجاری مشتریان گام بر می دارد.

هدف اصلی اندیشه خلاق ایجاد فضایی جذاب و خاص برای مشتری است که در آینده پس از انتخاب و بهره مندی از محصول اشتیاق دو چندان جهت توسعه و بروز رسانی را در بر داشته باشد. نظر به الطاف الهی و جذب نیرو های با انگیزه وطنی، اندیشه خلاق پرهام مفتخر است که زمینه اشتغال زایی و ایجاد چرخه سودمند تخصص گرایی و توسعه تجاری توسط علم و فناوری را در میهن عزیزمان به عمل تبدیل کرده و در آینده نیز با انگیزه فراوان و همکاری با شما عزیزان به مسیر رشد و توسعه خود ادامه خواهد داد.

ارائه راه کارهایی اصولی و کاربردی در کنار خدمات پشتیبانی مطمئن به مشتریانی معتبر، بزرگترین افتخار ماست

خدمات ما

پیاده سازی نرم افزار موبایل

با پیشرفت روزافزون نکتولوژی موبایل و اپلیکیشن های آن، این صنعت به محبوب ترین عرصه ارائه خدمات و پشتیبانی برای مشتریان، سازمان ها و عموم مردم گردیده است.

جزئیات

توسعه نرم افزار های تحت وب

طراحی و توسعه راه کارهایی منحصر به فرد در پیاده سازی نرم افزار های مدیریتی تحت وب با برنامه ریزی دقیق پشتیبانی و بروزرسانی از مهمترین سوابق درخشان ما در این حوزه است.

جزئیات

طراحی و پیاده سازی وب سایت

طراحی و توسعه وب سایت تخصص ماست. پیاده سازی وب سایت هایی با کارایی بالا، قابلیت پشتیبانی و تغییرپذیری دلخواه مشتری و کنترل همه جانبه، هرگونه نیاز شما را در هر حوزه ای پوشش می دهد.

جزئیات